15 Haziran Türkiye’nin şiddet karnesi

Türkiye'nin şiddet karnesinde 15 Haziran çetelesini sunuyoruz.


Paylaşın:

Mersin Anamur’da 38 yaşında bir kadın beraber yaşadığı sevgilisinin 18 yaşındaki kızıyla kaçıp evlendiğini öğrendi. Bunun üzerine 2 ve 9 yaşlarındaki çocuklarını ağır yaraladı ve intihar etti.

Kaynak

Hekime şiddet bu kez de Kayseri Develi Devlet Hastanesi’nde yapıldı. Nöroloji uzmanı doktor mesaisinin ardından silahlı saldırıya uğrayarak yaralandı.

Kaynak

Trabzon’da yaşanan olayda bir marketin otoparkında 3 kişi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın dozunun yükselmesiyle birlikte olay bıçaklı saldırıya dönüştü. Bir kişinin öldüğü, bir kişinin de yaralandığı saldırıda saldırgan polis ekiplerince etkisiz hâle getirildi.

Kaynak

Kocaeli, Gebze’de eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Cesur B. isimli şahsa yaklaşık 1 haftadır ulaşılamıyor. televizyon programlarına taşınan konu oldu.

Kaynak

Ülke içinde aynı zamanda ülke dışından bir şiddet haberi!

İstanbul’da birlikte yaşadığı Koreli Kim Yoonje’ye 2 ay boyunca cinsel saldırıda bulunduğu, çeşitli işkenceler yaptığı, görüntüleri kadının rızası dışında kaydederek porno sitelerine yüklemekle tehdit ettiği, aç bıraktığı iddia edilen Koreli yazar Whosuck Lee’nin 7 ayrı suçtan 46 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Kaynak

İzmir Bayraklı’da haciz sırasında borçlunun bir avukatın kafasına silah dayayarak rehin aldığı bilgisine ulaşıldı. Meslektaşın kimliği henüz bilinmemekle birlikte korkunç görüntüler civardaki insanlar tarafından çekildi.

Kaynak

Kaynak 2

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar