522’nci Bilgi Şöleni: Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi

Türkiye'nin Suriyeli sığınmacılar meselesi, göçmen, mülteci ve sığınmacı kavramları ne ifade ediyor? Suriyeliler Türkiye için bir beka meselesi midir? Suriyeliler vatanlarına neden dönmüyor? Suriyelilerin uyum ve entegrasyonu projesi bir tuzak mıdır? 13 Ocak 2021 Çarşamba saat 20.00'de konuşacağız.


522’nci Bilgi Şöleni’mizin konuğu, MDM Genel Yayın Yönetmeni Gülcan Havva Eraslan ile; “Türkiye’nin Suriyeli Sığınmacılar Meselesi” konu başlığında, Suriyeliler meselesini konuşacağız.

Bilgi şölenimiz YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

13 Ocak 2021 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için:  (https://www.facebook.com/istanbulmdm/)

Yönetici: Hakan Paksoy – MDM Genel Başkan Yardımcısı

Programımızın konuğu;

Gülcan Havva Eraslan- MDM Genel Yayın Yönetmeni

522’nci Bilgi Şöleninde; Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi, göçmen, mülteci ve sığınmacı kavramları ne ifade ediyor? Suriyeliler Türkiye için bir beka meselesi midir? Suriyeliler vatanlarına neden dönmüyor? Suriyelilerin uyum ve entegrasyonu projesi bir tuzak mıdır gibi, merak ettiğiniz tüm başlıkları enine boyuna konuşacağımız programımızda, merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak üzere hepinizi bekliyoruz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.