523’üncü Bilgi Şöleni: Yaşadığımız su sıkıntısı ve su politikalarımız

523'üncü Bilgi Şöleninde; Türkiye'nin su potansiyeli ne kadardır? Türkiye'yi kuraklık ve su sıkıntısı bekliyor mu? Susuzluk tehlikesine karşı bireyler olarak ne yapabiliriz? Su kaynaklarımız nasıl korunabilir gibi merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak üzere hepinizi bekliyoruz.


523’üncü Bilgi Şöleni’mizin konuğu, Su Politikaları Uzmanı ve Su Derneği Başkanı Dursun Yıldız ile; “Yaşadığımız Su Sıkıntımız ve Su Politikalarımız” konu başlığında, su meselesini konuşacağız.

Bilgi şölenimiz YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

20 Ocak 2021 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için:  (https://www.facebook.com/istanbulmdm/)

Yönetici: Hakan Paksoy – MDM Genel Başkan Yardımcısı

Programımızın konuğu;

Dursun Yıldız – Su Politikaları Uzmanı ve Su  Derneği Başkanı 

523’üncü Bilgi Şöleninde; Türkiye’nin su potansiyeli ne kadardır? Türkiye’yi kuraklık ve su sıkıntısı bekliyor mu? Susuzluk tehlikesine karşı bireyler olarak ne yapabiliriz? Su kaynaklarımız nasıl korunabilir gibi merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak üzere hepinizi bekliyoruz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar