Azerbaycan televizyonunda şehit ve gazi aileleri için destek konseri - Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Emine Işınsu vefat etti   • 3 Mayıs Türkçülüğün tarihinde bir dönüm noktası oldu

Azerbaycan televizyonunda şehit ve gazi aileleri için destek konseri

31 Ocak Pazar günü şarkıcı, aktör ve besteci Miri Yusif’in, Azerbaycan’ın özel bir televizyon kanalında “Yaşat” adlı konseri yayımlanacak.

28 Ocak 2021
Kâmil Engin

 

AZERTAC’ın verdiği habere göre, konserin, Karabağ Savaşında can veren şehitlerin ailelerine ve kahraman gazilere destek amacı taşıdığı bildirildi.

Konser sırasında seyirciler, yardım gönderebilecek ve toplanan bu yardımlar, YAŞAT Vakfına gönderilerek sadece şehit ve gazi ailelerine yönlendirilecek.

Azerbaycan Halk Artisti, tanınmış şarkıcı Miri Yusif’in konseri, SS Production şirketi ve İçtimai Televizyonu’nun ortak girişimiyle gerçekleşecek.

Konser, Azerbaycan’ın İTV (İçtimai Televizyonu) kanalında yayımlanacak. Sanatçının sevilen şarkılarından oluşan konserin sunuculuğunu Nergiz Celilova ve Saleh Bağırov yapacak.

Konser yayını, 31 Ocak 2021 pazar günü Azerbaycan yerel saatiyle 18.15’te başlayacak.

 

Kaynak: Xalq artisti Miri Yusifin “Yaşat” adlı televiziya konserti olacaq (26/01/2021)

 

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları