Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği yarışma düzenliyor – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Asırlık çınar Bozkurt İlham Gencer’le sanat ve siyaset bir arada   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö

Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği yarışma düzenliyor

Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği “Ukrayna ve Azerbaycan: Diplomatik İlişkiler 102 Yaşında” adlı yarışma düzenleneceğini açıkladı. Katılımcılar, Ukrayna Büyükelçiliğinin Facebook sayfasına iki ülke arasında dostluk ve kardeşlik ilişkilerini yansıtan bir fotoğraf ve fotoğrafa eklenecek kısa bir metin ile 5 Şubat’a kadar paylaşım yapabilecek. En çok beğeni alan ve en ilginç iki fotoğraf yarışmayı kazanacak. (Kaynak: https://report.az/medeniyyet-siyaseti/ukrayna-azerbaycan-munasibetlerine-hesr-olunmus-foto-musabiqe-kecirilir/ 23.01.2021)

24 Ocak 2021
Esra Çam
Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği yarışma düzenliyor

Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği “Ukrayna ve Azerbaycan: Diplomatik İlişkiler 102 Yaşında” adlı yarışma düzenleneceğini açıkladı. Katılımcılar, Ukrayna Büyükelçiliğinin Facebook sayfasına iki ülke arasında dostluk ve kardeşlik ilişkilerini yansıtan bir fotoğraf ve fotoğrafa eklenecek kısa bir metin ile 5 Şubat’a kadar paylaşım yapabilecek. En çok beğeni alan ve en ilginç iki fotoğraf yarışmayı kazanacak.
(Kaynak: https://report.az/medeniyyet-siyaseti/ukrayna-azerbaycan-munasibetlerine-hesr-olunmus-foto-musabiqe-kecirilir/ 23.01.2021)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları