Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği yarışma düzenliyor

Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği “Ukrayna ve Azerbaycan: Diplomatik İlişkiler 102 Yaşında” adlı yarışma düzenleneceğini açıkladı. Katılımcılar, Ukrayna Büyükelçiliğinin Facebook sayfasına iki ülke arasında dostluk ve kardeşlik ilişkilerini yansıtan bir fotoğraf ve fotoğrafa eklenecek kısa bir metin ile 5 Şubat’a kadar paylaşım yapabilecek. En çok beğeni alan ve en ilginç iki fotoğraf yarışmayı kazanacak. (Kaynak: https://report.az/medeniyyet-siyaseti/ukrayna-azerbaycan-munasibetlerine-hesr-olunmus-foto-musabiqe-kecirilir/ 23.01.2021)


Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği yarışma düzenliyor

Azerbaycan Ukrayna Büyükelçiliği “Ukrayna ve Azerbaycan: Diplomatik İlişkiler 102 Yaşında” adlı yarışma düzenleneceğini açıkladı. Katılımcılar, Ukrayna Büyükelçiliğinin Facebook sayfasına iki ülke arasında dostluk ve kardeşlik ilişkilerini yansıtan bir fotoğraf ve fotoğrafa eklenecek kısa bir metin ile 5 Şubat’a kadar paylaşım yapabilecek. En çok beğeni alan ve en ilginç iki fotoğraf yarışmayı kazanacak.
(Kaynak: https://report.az/medeniyyet-siyaseti/ukrayna-azerbaycan-munasibetlerine-hesr-olunmus-foto-musabiqe-kecirilir/ 23.01.2021)

Yazar

Esra Çam

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.