Azerbaycan’da “Büyük Dönüş” film yarışması düzenleniyor – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Azerbaycan’da “Büyük Dönüş” film yarışması düzenleniyor

Azerbaycan Kültür Bakanlığı, Vatanseverlik Savaşı temalı film yarışması düzenleneceğini duyurdu.

23 Ocak 2021
Esra Çam
Azerbaycan’da “Büyük Dönüş” yarışması düzenleniyor

Azerbaycan Kültür Bakanlığı; Azerbaycan’ın Vatanseverlik Savaşı’nda kazandığı görkemli zaferi, Azerbaycan askerinin toprak bütünlüğü ve egemenliği için verdiği kahramanca mücadelesini, atalardan yadigar toprakların yeniden birleşmesini ve “yumruk gibi birleşen” vatandaşların faaliyetlerini konu alan kısa metrajlı film, kısa belgesel ve kısa animasyon filmi olmak üzere 3 kategoride yarışma düzenleneceğini duyurdu. Başvurular için son tarih 22 Mart 2021.
(Kaynak: https://apa.az/az/medeniyyet-siyaseti/Boyuk-Qayidis-qisametrajli-bdii-sndli-v-animasiya-film-layihlri-musabiqsi-elan-edilib-625788 22. 01.2021)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları