Bir selâm da Alparslan Türkeş’ten geliyor… – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Bir selâm da Alparslan Türkeş’ten geliyor…

Gagauzya Komrat Devlet Üniversitesi’ne Alparslan Türkeş Kütüphanesi kurmak için Afşın Efkarlıoğlu bir kampanya başlattı. Bu kampanya, Gagauz Türkleri ile manevi bağımızı daha ileri seviyeye taşırken, Türkiye’nin fikir ve kültür hayatını da Gagauz kardeşlerimize tanıtmayı amaçlamaktadır.

11 Ekim 2020

Gagauzya Komrat Devlet Üniversitesi’ne Alparslan Türkeş Kütüphanesi kurmak için Afşın Efkarlıoğlu bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile Oğuz dil grubu içinde yer alan Gagauz Türkleri ile manevi bağımızı daha ileri seviyeye taşırken, Türkiye’nin fikir ve kültür hayatını da Gagauz kardeşlerimize tanıtmak amaçlanmaktadır.

Alparslanturkesgagavuzya@gmail.com kullanıcı adı, osmanbatur şifresi ile kitapyurdu.com sitesine girip alışveriş listesinden istediklerinizi seçerek kayıtlı adresteki toplama noktasına sipariş verebilirsiniz.

Şahsi kütüphanesinden bağışta bulunmak isteyenler: Afşın Efkarlıoğlu, Enerji Bakanlığı, Türk Ocağı Cad. No.2 Çankaya Ankara adresine kitaplarınızı gönderebilirsiniz.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!