Gence’de Ermeni vahşetinin izleri – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler Çalıştayı   • MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Türkiye’de Organ Nakli ve Sorunları

Gence’de Ermeni vahşetinin izleri

Ermeniler tarafından Gence’de yaşayan sivillere yönelik düzenlenen saldırının izleri günün aydınlanan ışıkları ile gün yüzüne çıktı.

17 Ekim 2020
Esra Çam

 

Gence’de Ermeni vahşeti

Ermenilerin Gence’de yaşayan sivilleri hedef alan saldırısı sonucunda yirmi üç kişi öldü, seksen üç sivil ağır yaralandı.
Roketlerle düzenlenen saldırıda, konutlarda büyük hasarların meydana geldiği ve çok sayıda evin yıkıldığı bildirildi.
Günün aydınlanan ışıklarıyla birlikte evlerin enkazında bulunan çocuk ayakkabıları, oyuncaklar saldırının vahşetini gözler önüne serdi.
Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Halkla İlişkiler Daire Başkanı Valehov’un verdiği bilgilere göre Ermeniler Gence’de bulunan bir okulu daha yaktı.
(Kaynak: https://sonxeber.az/193235/gencede-dagintilarin-boyukluyu-videoda- https://www.xeberoxu.az/İzmirde-yasayan-soydaslarimiz-Gencede-toredilen-terror-aktlarina-etiraz-edir/20201017160314693-https://sonxeber.az/193245/ermenistanin-genceye-atesi-neticesinde-daha-bir-mekteb-dagilib 17.10.2020)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları