Ihlamur Dergisi: Emine Işınsu armağan kitabı ve İskender Öksüz özel sayısı – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Ihlamur Dergisi: Emine Işınsu armağan kitabı ve İskender Öksüz özel sayısı

Türk edebiyatının on iki yıldır kesintisiz yayın hayatına devam eden edebiyat, fikir ve kültür dergisi Ihlamur, çok özel çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

20 Ekim 2020


Türk edebiyatının on iki yıldır kesintisiz yayın hayatına devam eden edebiyat, fikir ve kültür dergisi Ihlamur, çok özel çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Daha önce Türk edebiyatının güçlü kalemlerinden Emine Işınsu Öksüz özel sayısı çıkartan Ihlamur Dergisi, Emine Işınsu Armağanı kitabı ile Türk edebiyat tarihi için önemli bir kaynak olacak çalışmayı okurlarıyla buluşturuyor.

Ekim ayı sayısını da İskender Öksüz özel sayısı olarak çıkartan Ihlamur Dergisi, özgünlüğüne yaraşır işlere imza atarak Türk fikir hayatı için farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Millî Düşünce Merkezi’nden Ahmet Bican Ercilasun, Hakan Paksoy, Konuralp Ercilasun, Demet Yener, Nusret Çam, M. Levent Yener, Gülcan Havva Eraslan, A. Yağmur Tunalı, Burçin Öner gibi isimler de Emine Işınsu Öksüz Armağanı ve İslender Öksüz sayısına yazılarıyla katkıda bulundular.

Bu özel seti bu link üzerinden temin edebilirsiniz.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!