Kırım’ın Üzüm Bağları İşgalciler Tarafından Yok ediliyor

Kırım işgalinden sonra Kırım Türklerinin kültürleri doğaları katledilmeye, baskılanmaya devam ediliyor. Kırım’ın ünlü tatil yeri Aluşta’nın üzüm bağları otopark sorunu var denilerek katledilecek. Sigara karşıtlığı, spor tavsiyeleri gibi durumlarla tanınan Rusya Başkanı Putin, doğa ve kültür katili olarak da anılmaya başlanacak. Aluşta’ya atanan sözde Vali Galina Ogneva işgal ettikleri bölgenin en büyük sorununun(!) otopark olduğunu […]


Kırım işgalinden sonra Kırım Türklerinin kültürleri doğaları katledilmeye, baskılanmaya devam ediliyor. Kırım’ın ünlü tatil yeri Aluşta’nın üzüm bağları otopark sorunu var denilerek katledilecek. Sigara karşıtlığı, spor tavsiyeleri gibi durumlarla tanınan Rusya Başkanı Putin, doğa ve kültür katili olarak da anılmaya başlanacak.

Aluşta’ya atanan sözde Vali Galina Ogneva işgal ettikleri bölgenin en büyük sorununun(!) otopark olduğunu açıkladı. Sözde Vali sorunun acilen çözülmesi gerektiğini söyleyerek üzüm bağlarının sahipleriyle görüştüğünü ve yerlerine çok katlı otopark yapacaklarını açıkladı.

Kaynak: QHA

Avatar
Yazar

Kocafurkan Dinçaslan

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.