DUYURU   • Işınsu   • Emine Işınsu vefat etti

MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Türkiye’de Organ Nakli ve Sorunları

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesinin düzenlediği perşembe sohbetlerinde bu haftaki konumuz; Türkiye’de organ nakli ve sorunları. 18 Şubat 2021 Perşembe günü saat 20.00’de başlayacak programımızın konukları ise Prof. Dr. İsmail Yakıt ve Dr. Ahmet Çakıroğlu olacak.

 

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesinin düzenlediği perşembe sohbetlerinde bu haftaki konumuz;  Türkiye’de Organ Nakli ve Sorunları. 18 Şubat 2021 Perşembe günü saat 20.00’de başlayacak programımızın yöneticiliğini Tarih Araştırmaları Sorumlusu Gökçe Sevim üstleniyor. Konuklarımız ise Prof. Dr. İsmail Yakıt Akdeniz Üniversitesi E. Öğr. Üyesi ve Dr. Ahmet Çakıroğlu Organ Nakli Uzmanı

Programımız, YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayımlanacak.

18 Şubat 2021 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için:  (https://www.facebook.com/istanbulmdm/)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!