Mefkûre Mektebi’nde Türk Milliyetçiliği Eğitim Seminerleri Başladı! – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz Konusu-5: Açık Oturum   • Çağrı: Bize katılın

Mefkûre Mektebi’nde Türk Milliyetçiliği Eğitim Seminerleri Başladı!

Yedi ilde Türk Milliyetçiliği Eğitim seminerleri başladı. Eğitim seminerlerine dahil olmak için il temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayınız.

9 Ekim 2018
Ferhat Genç

Mefkûre Mektebi’nde Türk Milliyetçiliği Eğitim Seminerleri Başladı!

“Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye’nin istiklâline,kendi benliğine, milli geleneklerine düşman olan unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir.” Mustafa Kemal ATATÜRK

“Büyük ülküler için kuvveti meydana getiren ana unsurların başında iyi yetişmiş insan varlığı gelir; imanlı, ülkücü, bilgili, uyanık ve ahlâklı insan gerçek kuvvet kaynağıdır.”

Alparslan TÜRKEŞ

Yedi ilde Türk Milliyetçiliği Eğitim seminerleri başladı. Eğitim seminerlerine dahil olmak için il temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook    –    Twitter    –    İnstagram

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları