Prof. Dr. Hasan Onat Özel Sayısı Yayımlandı

e-Makalat Mezhep Araştırmaları Dergisi'nin Prof. Dr. Hasan Onat Özel Sayısı yayımlandı. Hepsi birbirinden kıymetli pek çok çalışmanın yer aldığı dergide merhum hocamız çeşitli yönleriyle ele alındı.


Prof. Dr. Hasan Onat

e-Makâlât Mezhep Araştırmaları Dergisi’nin Prof. Dr. Hasan Onat Özel Sayısı yayımlandı. Hepsi birbirinden kıymetli pek çok çalışmanın yer aldığı dergide merhum hocamız çeşitli yönleriyle ele alındı.

e-Makâlât’ın 14. cildinin 1. sayısı, Hasan Onat’ı çeşitli yönleriyle analiz eden 16 araştırma makalesi, 1 araştırma notu, 1 neşir ve 1 kitap tanıtım yazısı ile bilgi, belge ve resimlerin yer aldığı EK’lerden oluşmaktadır.

Sayının takdim yazısı Prof. Dr. Ethem Ruhi Fığlalı tarafından kaleme alındı. Prof. Dr. Hasan Onat’ın “Din Anlayışımız Üzerine Değerlendirmeler” adlı yayımlanmamış kitabının “İnsan” bölümü, sayının ilk makalesi olarak yer aldı.

Sayının tam dosyasına erişmek için:

http://www.emakalat.com/tr/download/issue-full-file/63057

Bizler de Hasan Onat’a ithaf edilen bu çalışmada payı olan herkese teşekkür ediyor, bu ve benzeri çalışmaların devamını diliyoruz.

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.