Suriye’de iç savaşın 10. yılı: Geçici koruma altındaki Suriyeliler ve Türkiye’nin geleceği çalıştayına davet – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler Çalıştayı   • MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Türkiye’de Organ Nakli ve Sorunları

Suriye’de iç savaşın 10. yılı: Geçici koruma altındaki Suriyeliler ve Türkiye’nin geleceği çalıştayına davet

21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü; Suriye’deki iç savaşın onuncu yılına girmesi, geçici koruma altındaki Suriyeliler ve Türkiye’nin geleceği konulu bir çalıştay düzenliyor.

17 Ocak 2021


21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü; Suriye’deki iç savaşın onuncu yılına girmesi, geçici koruma altındaki Suriyeliler ve Türkiye’nin geleceği konulu bir çalıştay düzenliyor. Millî Düşünce Merkezi Genel Başkan Yardımcısı ve aynı  zamanda yazarımız olan Hakan Paksoy da  çalıştayda “Egemenliğimize Yeni Tehdit: Suriye açılımı ve Suriyelilerin kalıcılaştırılması” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

19 Ocak 2021 tarihinde, saat 13.20’de başlayacak olan çalıştay, 18.30’da sona erecek. ZOOM Üzerinden gerçekleştirilecek çevrim içi toplantıya katılım sağlamak için, 18 Ocak 2021 Pazartesi, saat 17.00’ye kadar katılım taleplerinin aycan.sp@gmail.com adresine iletilmesi gerekmektedir. Katılım 100 kişi ile sınırlıdır.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!