Türk Milletinin iki büyük kaybı

Türk Milletine büyük hizmetleri olmuş Eski Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Mustafa Özbek ve Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş vefat etti. Türk Metal Sendikası Başkanlığının yanı sıra Türk Boyları Konfederasyonu’nunda da başkanlık görevini üstlendi. Özel Avrasya Televizyonu’nun da (ART) kurucusuydu. Türk Milletine kurulan asrın kumpası Ergenekon davasında iki yıla yakın hapis […]


Mustafa Özbek ve Haydar Baş vefat etti

Türk Milletine büyük hizmetleri olmuş Eski Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Mustafa Özbek ve Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş vefat etti.

Türk Metal Sendikası Başkanlığının yanı sıra Türk Boyları Konfederasyonu’nunda da başkanlık görevini üstlendi. Özel Avrasya Televizyonu’nun da (ART) kurucusuydu. Türk Milletine kurulan asrın kumpası Ergenekon davasında iki yıla yakın hapis yatırıldı. Uzun süredir tedavi görmekte olan Mustafa Özbek memleketi olan Kırıkkale’de toprağa verilecek.

Birçok eserde imzası olan Koronavirüsü bulaşması sonucunda vefat eden Haydar Baş’ın cenazesi ise memleketi Trabzon’da defnedildi.

İki Türk milliyetçisine de Yüce Tanrı’dan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyoruz.

 

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.