Türk Yazısı Öğretimi-Atalarımızın Yazısını Öğreniyoruz – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • 523’üncü Bilgi Şöleni: Yaşadığımız su sıkıntısı ve su politikalarımız   • 522’nci Bilgi Şöleni: Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi

Türk Yazısı Öğretimi-Atalarımızın Yazısını Öğreniyoruz

Trabzon Ortahisar Belediyesi “Türk Yazısı Öğretimi-Atalarımızın Yazısını Öğreniyoruz” başlığı altında, Göktürk Alfabesi’nin öğrenilmesi ve yaygınlaşması amacıyla kurs programı başlatıyor.  Dersler, MİSAK yazarlarımızdan ve “Türk Yazısı” adlı çalışmanın yazarı Berkant PARLAK tarafından yürütülecek.

6 Şubat 2019
Atalarımızın Yazısını Öğreniyoruz
Türk Yazısı Öğretimi

Trabzon Ortahisar Belediyesi “Türk Yazısı Öğretimi-Atalarımızın Yazısını Öğreniyoruz” başlığı altında, Türklerin en eski ve ilk alfabelerinden olan Göktürk Alfabesi’nin öğrenilmesi ve yaygınlaşması amacıyla kurs programı başlatıyor. Dersler, MİSAK yazarlarımızdan ve “Türk Yazısı” adlı çalışmanın yazarı Berkant PARLAK tarafından yürütülecek.

Son başvuru Tarihi: 12 Şubat 2019

İlk Ders: 13 Şubat 2019

Başvuru: 0553 623 85 91 no’lu telefona yada kurs merkezine bizzat yapılacaktır.

Adres: Ortahisar Belediyesi YGS-LYS Destekleme ve Yetiştirme Kurs Merkezi- Müftü Camisi yanı

 

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!