Türkiye Kazakistan Birlikteliği Büyüyor – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)   • Söz Konusu-5: Açık Oturum

Türkiye Kazakistan Birlikteliği Büyüyor

Türkiye Cumhuriyeti ile Kazakistan arasında 3 anlaşma birden imzalandı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Kazakistan Başbakanı Askar Mamin’in yönetiminde gerçekleşen toplantıdan 3 anlaşma kararı çıktı. Anlaşmalar sonucunda iki ülke arasında gerçekleşecek olan ticaret hacminin 10 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Ekonomi, yük taşımacılığı ve helal akreditasyon konularını içeren toplantıda, anlaşmaya Kazakistan adına Başbakan Askar Mamin, Ulusal Ekonomi […]

11 Kasım 2019
Kocafurkan Dinçaslan

Türkiye Cumhuriyeti ile Kazakistan arasında 3 anlaşma birden imzalandı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Kazakistan Başbakanı Askar Mamin’in yönetiminde gerçekleşen toplantıdan 3 anlaşma kararı çıktı. Anlaşmalar sonucunda iki ülke arasında gerçekleşecek olan ticaret hacminin 10 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Ekonomi, yük taşımacılığı ve helal akreditasyon konularını içeren toplantıda, anlaşmaya Kazakistan adına Başbakan Askar Mamin, Ulusal Ekonomi Bakanı Ruslan Dalenov, Türkiye adına ise Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan imza attı.

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları