Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Manastır’da anıldı – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Manastır’da anıldı

Mustafa Kemal Atatürk’ün Manastır Askerî İdadisinden mezuniyetinin 122’inci yıl dönümü münasebetiyle tören düzenledi.

13 Mart 2021
Esra Çam
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Üsküp’te anıldı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Manastır Askerî İdadisinden mezuniyetinin 122’inci yıl dönümünde, Türkiye Cumhuriyeti Üsküp Büyükelçiliği ve Askerî Ataşeliği Manastır Şehir Müzesinde tören düzenledi. Törene; T.C. Üsküp Büyükelçisi Hasan Mehmet Sekizkök, Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Murat, Savunma Bakan Yardımcısı Başkim Hasani, Genelkurmay Başkan Yardımcısı Tümgeneral Azim Nuredin, Türk Silahlı Kuvvetlerini temsilen Kuzey Makedonya’ya gelen heyet başkanı Tuğgeneral Mustafa Er, Manastır Belediye Başkanı Nataşa Petkovska, siyasi parti liderleri, diplomatlar, askerî ataşeler ve diğer davetliler katıldı.
(Kaynak: http://www.yenibalkan.com/tr/gundem/ulu-onder-ataturk-un-manastir-askeri-idadisinden-mezuniyetinin-122-yildonumu 13.03.2021)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları