521’inci Bilgi Şöleni: İran ABD ilişkileri çerçevesinde Orta Doğu – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

521’inci Bilgi Şöleni: İran ABD ilişkileri çerçevesinde Orta Doğu

521’inci Bilgi Şöleni’mizin konuğu, Siyaset Bilimi Uzmanı-Yazar Arif Keskin ile; “İran ABD ilişkileri çerçevesinde Orta Doğu” konu başlığında, Orta Doğu’yu ve ABD’yi konuşacağız.

521’inci Bilgi Şöleni’mizin konuğu, Siyaset Bilimi Uzmanı-Yazar Arif Keskin ile; “İran ABD ilişkileri çerçevesinde Orta Doğu” konu başlığında, Orta Doğu’yu ve ABD’yi konuşacağız.

Bilgi şölenimiz YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

6 Ocak 2021 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için:  (https://www.facebook.com/istanbulmdm/)

Yönetici: Hakan Paksoy – MDM Genel Başkan Yardımcısı

Programımızın konuğu;

Arif Keskin- Siyaset Bilimi Uzmanı-Yazar

521’inci Bilgi Şöleninde; İran ve ABD çekişmesi Orta Doğu’yu nasıl etkiliyor? İran ve ABD geriliminin nedeni nedir, bu gerilim ülkemizi nasıl etkiliyor? İran’ın bölgedeki hedefi nedir gibi, merak ettiğiniz tüm başlıkları; enine boyuna konuşacağımız programımızda, merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak üzere hepinizi bekliyoruz.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!