Peki ben ne yapabilirim? – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz Konusu-5: Açık Oturum   • Çağrı: Bize katılın

Peki ben ne yapabilirim?

  Bizi okuyor, seyrediyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye düşünüyor musunuz? Bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. Bağış için 1. yol: Kredi kartı veya banka kartı ile bize bağış yapabilirsiniz Kredi kartı veya banka kartı ile yapacağınız ödeme ücretsizdir. Lütfen yapmayı arzu ettiğiniz bağış miktarını tıklayınız.   20 […]

2 Haziran 2019

 

Bizi okuyor, seyrediyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye düşünüyor musunuz? Bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır.

Bağış için 1. yol: Kredi kartı veya banka kartı ile bize bağış yapabilirsiniz

Kredi kartı veya banka kartı ile yapacağınız ödeme ücretsizdir. Lütfen yapmayı arzu ettiğiniz bağış miktarını tıklayınız.

 

Bağış için 2. yol: Düşünce Merkezi Derneği hesabına EFT/ havale yapabilirsiniz

Düşünce Merkezi’nin Türkiye Vakıflar Bankası TAO Yenişehir (Maltepe) Şubesi’ndeki hesabına kendi bankanızdan EFT yapabilirsiniz.

IBAN: TR 08 0001 5001 5800 7299 3086 77

EFT gönderirken alıcı ismini “Düşünce Merkezi Derneği” olarak belirtiniz.

Bağış için 3. yol: Cep telefonunuzdan bağış yapabilirsiniz

Telefonun akıllı olması bile gerekmiyor!

    1. Kısa Mesaj’la (SMS ile): DUSUNCEDER20 yazıp 8071‘e gönderin.
    2. Gelen mesaja 5 dakika içinde EVET diye cevap verin.

DUSUNCEDER20 ibaresini aynen buradaki gibi, Ü, Ş olmadan ve büyük harflerle, ve yazı ile 20 yapışık yazınız. Telefonunuz akıllı bile olsa SMS sistemi pek o kadar akıllı değil.

20 TL bağışınız her ay telefon faturanıza yansıtılacaktır.

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!