EROL GÜNGÖR’ÜN KİTAPLARI YENİDEN KİTAPSEVERLER İLE BULUŞUYOR. – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Türk ilim dünyasının acı kaybı   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)

EROL GÜNGÖR’ÜN KİTAPLARI YENİDEN KİTAPSEVERLER İLE BULUŞUYOR.

Erol Güngör, 80. doğum gününde, 26 Kasım Pazartesi günü, Marmara Üniversitesi’nin Sultanahmet’teki Rektörlük binasında 17:30’da anılacak. Toplantıda Rektör Erol Özvar, Mehmet Genç, Doğan Cüceloğlu ve eşi Şeyma Güngör konuşacak. Güngör’ün eserlerini YER-SU YAYINEVİ’nin yayınladığı müjdesi de verildi.

18 Kasım 2018

Beklenen haber sonunda geldi.

Güngör Ailesi, Merhum Prof.Dr. Erol Güngör’ün 80. Doğum Yıldönümü’nü anma toplantısı ve bu münasebetle yeniden yayınlanan kitaplarını takdim töreni düzenliyor.

Ötüken Neşriyat ile Güngör Ailesi arasında yaşanılan anlaşmazlıklar nedeniyle Merhum Prof.Dr. Erol GÜNGÖR’ün kitaplarının uzun süredir yeni baskısı yapılamıyordu. Kitapların yeni baskılarının yapılamaması Türk Milliyetçisi okuyucular nezdinde hoşnutsuzluğa sebebiyet vermekteydi. Özellikle genç nesil milliyetçiler, akademisyenler Erol Güngör’ün kitaplarını temin etmekte zorluklar yaşıyordu. Güngör Ailesi tarafından yapılan son duyuru ile birlikte, Erol Güngör’ün kitaplarını YER-SU YAYINCILIK okuyucuyla buluşturacak.

26 Kasım Pazartesi günü Marmara Üniversitesi Rektörlük binasında düzenlenecek anma toplantısına, konuşmacı olarak Prof.Dr. Erol Özvar (Marmara Üniversitesi Rektörü), Mehmet Genç, Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu ve aileyi temsilen eşi Şeyma Güngör’ün katılacağı duyuruldu. Programın başlangıç saati 17.30.

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!