Batı Trakya’da 1 soydaş Koronavirüsü nedeniyle hayatını kaybetti – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Batı Trakya’da 1 soydaş Koronavirüsü nedeniyle hayatını kaybetti

Dedeağaç Hastanesi’nde tedavi gören ve İskeçe ilinin Mustafçova ilçesine bağlı Şahin köyünden olan bir soydaş vefat etti.

4 Nisan 2020
Mete Korkmaz
Batı Trakya
Batı Trakya Haritası

78 yaşındaki hastanın son bir kaç gündür yoğun bakımda olduğu ve 3 Nisan 2020 Cuma (bugün) sabaha karşı hayatını kaybettiği belirtildi. Şahinli soydaşın vefatı ile birlikte İskeçe ili genelinde koronavirüsten ölenlerin sayısı 5’e yükselmiş oldu. İskeçe ilinde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden 5 kişinin, ikisi Şahin köyünden, biri Koçobası (Kutso) köyünden, bir kişi itfaiyeden emekli olan ve Tekke (Evmiro) köyünden, bir kişinin de İskeçe şehrinden olduğu bildirildi.

Öte yandan 50 yaşında bir erkeğin 29 Mart 2020 Pazar günü Gümülcine Devlet Hastanesine yatırıldığı kaydedildi. Söz konusu şahsa yapılan testin sonucunun 1 Nisan Çarşamba günü belli olduğu ifade edildi. Hastanenin dahiliye kliniğinde tedavi edilen vatandaşın test sonucunun pozitif olduğu dile getirildi.

Kaynak:QHA

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları