Çevrim içi Sohbet: Savaş sonrası Azerbaycan’da Kültür ve Medeniyet Hamleleri – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler Çalıştayı   • MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Türkiye’de Organ Nakli ve Sorunları

Çevrim içi Sohbet: Savaş sonrası Azerbaycan’da Kültür ve Medeniyet Hamleleri

Merkezi İstanbul’da bulunan Türk Edebiyatı Vakfı tarafından düzenlenen Çarşamba Sohbetleri salgın şartları nedeniyle çevrim içi yapılıyor. Vakıf yönetimi 2021 yılı Çarşamba Sohbetleri’nin Şubat ayı programını duyurdu.

1 Şubat 2021

 

“Çevrim içi Çarşamba Sohbetleri”nde bu hafta “Savaş sonrası Azerbaycan’da Kültür ve Medeniyet Hamleleri” konusu ele alınacak.

Azerbaycan’dan Milletvekili ve Parlamento Eğitim-Kültür Komisyonu Başkanı Ganire Paşayeva’nın katılacağı ve İmdat Avşar’ın yöneteceği program, 3 Şubat Çarşamba günü saat: 16.00’da başlayacak.

Çevrim içi Çarşamba Sohbetleri, Türk Edebiyatı Vakfı’nın sosyal medya hesaplarından (Youtube, Twitter,Facebook) canlı olarak takip edilebilir.

 

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!