Filenin Sultanları doludizgin

2020 Tokyo Olimpiyatları’ndaki mücadelesiyle göğsümüzü kabartan Filenin Sultanları, Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda kaldığı yerden devam ediyor.


2020 Tokyo Olimpiyatları’ndaki mücadelesiyle göğsümüzü kabartan Filenin Sultanları, Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda kaldığı yerden devam ediyor. Tokyo’dan madalya ile dönememenin acısını çıkartırcasına Avrupa Şampiyonası’na hızlı bir başlangıç yapan milliler, grup aşamasında çıktığı 5 maçta 5 galibiyet alarak dikkatleri üzerine çekti ve bizleri bir kez daha gururlandırdı.

Şampiyona’nın grup aşamasında sırasıyla; Romanya, Ukrayna, İsveç, Finlandiya ve Hollanda’yı mağlup eden Filenin Sultanları grubunu lider tamamlayarak son 16 turuna kaldı.

Grupta oluşan puan durumu

Millilerin son 16 turunda karşılacağı rakibi ise Çekya oldu. Maç, 29 Ağustos’ta Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde oynanacak.

Filenin Sultanları’na şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz. Vurduğunuz sayı olsun!

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.