Hasan Kallimci “Ablam – Ustam Emine Işınsu”

Hasan Kallimci, Ablam - Ustam Emine Işınsu'da, Emine Işınsu ile tanıştıkları dönemden bu güne ilişkilerini anlatıyor. Töre'li yıllarda bir küçük mektup ve sonrasında Töre Dergisine ziyaretle başlayan dostluğun nerelere ulaştığını aktarıyor.


Ustam Ablam Emine Işınsu

 

2018 yılı Millî Düşünce Yahya Kemal Beyatlı Fikir-​Sanat-Edebiyat Armağanı sahibi değerli yazar Hasan Kallimci, “Ablam – Ustam Emine Işınsu” kitabının düzenlenmiş yeni baskısının tanıtım toplantısında konuşacak.

Hasan Kallimci, Avrasya Yazarlar Birliği Bengü Yayıncılık’tan yeniden çıkan Ablam – Ustam Emine Işınsu’da,  Emine Işınsu ile tanıştıkları dönemden bu güne ilişkilerini anlatıyor. Töre’li yıllarda bir küçük mektup ve sonrasında Töre Dergisine ziyaretle başlayan dostluğun nerelere ulaştığını, Emine Işınsu’nun mektupları ile genç bir kaleme nasıl yön verdiğini yeni kuşaklara aktarıyor.

15 Haziran Salı günü saat 16.00’da Zoom üzerinden yapılacak ve canlı yayınlanacak toplantıya davetlisiniz.

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.