İbrahim Metin Yoğun Bakımda – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler Çalıştayı   • MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Türkiye’de Organ Nakli ve Sorunları

İbrahim Metin Yoğun Bakımda

Lise çağlarından itibaren bugüne kadar Türk milliyetçiliği camiası içinde her kademede aralıksız olarak hizmet eden İbrahim Metin yoğun bakımda tedavi görüyor. Camianın fedakar ağabeylerinden, dava adamı, tarihî arka planın şahitlerinden İbrahim Metin’e acil şifalar diliyoruz. Bir an önce iyileşerek tekrar aramıza dönmesi için dua ediyoruz. Millî Düşünce Merkezi      

Lise çağlarından itibaren bugüne kadar Türk milliyetçiliği camiası içinde her kademede aralıksız olarak hizmet eden İbrahim Metin yoğun bakımda tedavi görüyor.

Camianın fedakar ağabeylerinden, dava adamı, tarihî arka planın şahitlerinden İbrahim Metin’e acil şifalar diliyoruz. Bir an önce iyileşerek tekrar aramıza dönmesi için dua ediyoruz.

Millî Düşünce Merkezi

 

 

 

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!