Şehit Bekir Yücel Kütüphanesi Kuruluyor

Şehit Bekir Yücel, ülkücü hareketin "Koca Bekir'i", onu 8 Mayıs 1979'da, öğretmeni olduğu Çınar Lisesi'nin kapısında şehit ettiler. Adını, Türk çocuklarının en iyi kitaplara, en kolay ve rahat şekilde, Türk kültür kodlarına aşina olmalarını sağlayacak bir ortamda ulaşmalarını sağlayarak anmak istiyoruz.


Şehit Bekir Yücel, ülkücü hareketin “Koca Bekir’i”, onu 8 Mayıs 1979’da, öğretmeni olduğu Çınar Lisesi’nin kapısında şehit ettiler. Adını, Türk çocuklarının en iyi kitaplara, en kolay ve rahat şekilde, Türk kültür kodlarına aşina olmalarını sağlayacak bir ortamda ulaşmalarını sağlayarak anmak istiyoruz.

Velhasıl, Bekir Yücel’in selamı var…

Aynı usûl çalışıyoruz. sehitbekiryucel@gmail.com kullanıcı adı ve osmanbatur şifresi ile gireceğiniz kitapyurdu.com sitesinde bulunan “alışveriş listem” ( üstte ortadaki Listelerim sekmesinin içinde) bölümünden az çok demeden dilediğiniz bütçe ile, dilediğiniz kitapları seçerek, orada kayıtlı okul adresine gönderiyoruz.

Kendi şahsi kütüphanesinden kitap göndermek isteyenler ise tanıtım afişindeki adresime gönderebilirler.

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.