Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • 523’üncü Bilgi Şöleni: Yaşadığımız su sıkıntısı ve su politikalarımız   • 522’nci Bilgi Şöleni: Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi

Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı

18 Ocak 2020 Saat 14.00’da Süleymaniye Kürsüsü Konuşmalarında 30. Yıldönümünde 20 YANVAR Katliamı başlıklı panelimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

16 Ocak 2020
30. Yıldönümünde 20 Yanvar Katliamı

Vakıf olarak Turan Kültür Merkezi Süleymaniye Kürsüsü Konuşmaları vasıtasıyla, Türk Dünyası’nın meselelerini, kültürel değerlerimizi, Türklük bilimini gündeme taşımaya, sizlerle paylaşmaya ve tartışmaya, devam ediyoruz.
Bu çerçevede, 18 Ocak 2020 Cumartesi günü 14.00’te, TDAV Gençlik Kolları, İ.Ü. Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Topluluğu ile HAZARFEM/ Hazar Folklor Eğitim ve Araştırma Merkezi ortaklığıyla düzenlenen ve İ.Ü. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Bal, Düzce Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Gökmen Kılıçoğlu ile M.Ü. Dr. Öğr. Üyesi Mehdi Genceli’nin konuşmacı oldukları “30. Yıldönümünde 20 YANVAR Katliamı ” başlıklı panelimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
Saygılarımızla.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!