Türk’ü dert edinen STK: Ahde Vefa

527'nci Bilgi Şölenimizin konuğu, Ahde Vefa Turan Birliği Derneği (Konya) Başkanı Harun Meral ile; “Türk'ü dert edinen sivil toplum kuruluşu Ahde Vefa" konu başlığında, Türk Dünyasının sorunları ve sivil toplum kuruluşu olarak Ahde Vefa Turan Birliği Derneğini konuşacağız.


527’nci Bilgi Şölenimizin konuğu, Ahde Vefa Turan Birliği Derneği (Konya) Başkanı Harun Maral ile; “Türk’ü dert edinen sivil toplum kuruluşu Ahde Vefa” konu başlığında, Türk Dünyasının sorunları ve sivil toplum kuruluşu olarak Ahde Vefa Turan Birliği Derneğini konuşacağız.

Bilgi şölenimiz YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

17 Şubat 2021 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Yönetici: Hakan Paksoy – MDM Genel Başkan Yardımcısı

Programımızın konuğu;

Harun Maral- Ahde Vefa Turan Birliği Derneği Konya

527’nci Bilgi Şöleninde; Türk Dünyasının sorunlarına bir sivil toplum kuruluşunun gözünden dinleyeceğiz. Dünyadaki Türklerin insani, sosyal, sağlık ve ekonomik alanda yardıma ihtiyaç duyan yerlerini, buralarda yaşanan sorunları ve merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak üzere hepinizi bekliyoruz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar