Uluslararası hukuk ve insan hakları açısından Hocalı Katliamı – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • 523’üncü Bilgi Şöleni: Yaşadığımız su sıkıntısı ve su politikalarımız   • 522’nci Bilgi Şöleni: Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi

Uluslararası hukuk ve insan hakları açısından Hocalı Katliamı

Türkiye Barolar Birliği ve Azerbaycan Büyükelçiliği birlikte düzenledikleri toplantıda, Hocalı Katliamının 27’nci yılında, yaşananları, uluslararası hukuk ve insan hakları açısından değerlendirecekler.

25 Şubat 2019
Uluslararası hukuk ve insan hakları açısından Hocalı Katliamı
Uluslararası hukuk ve insan hakları açısından Hocalı Katliamı

26 Şubat Salı, Türkiye Barolar Birliği ve Azerbaycan Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçiliği’nin destekleri ile “Uluslararası Hukuk ve İnsan Hakları Açısından 27. Yılında Hocalı Katliamı” konulu program yapılacaktır. Açılış konuşmasını Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ile Azerbaycan Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Hazar İbrahim yapacaklardır. Davetlisiniz.
Konuşmacılar:

  • Av. Hüseyin Özbek
  • Doç. Dr. Cavid Abdullahzade
  • Av. Saide Ekmen

Tarih: 26 Şubat 2019-Salı
Saat: 13.00
Yer: Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre ve Kültür Merkezi (Oğuzlar Mahallesi, Barış Manço Caddesi, Av. Özdemir Özok Sokak, Nu:8, Balgat/Ankara)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!