16-18 Haziran Türkiye’nin şiddet karnesi

Türkiye'nin şiddet karnesinde 16-18 Haziran çetelesini sunuyoruz.


Paylaşın:

İstanbul Küçükçekmece’de geçtiğimiz hafta 5 yavru kediyi pişirip yiyen ve 10 yıl önce yakalattığı 3,5 kilo uyuşturucu nedeniyle girdiği cezaevinden adli kontrolle çıkarılıp, zorunlu olarak ülkemizde tutulan Japon D.M., ülkesine gönderilmek üzere Göç İdaresi ekiplerine teslim edildi.

Kaynak:

Ankara Barosu avukatlarından N.S. 2006’da Konya’da avukatlık stajı sırasında tanıştığı, 2017’de ise babasının şüpheli ölümü nedeniyle adli tıp işlemleri için tekrar görüşmeye başladığı, Necmettin Erbakan Üniversitesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Şerafettin D. hakkında ‘taciz’, ‘tehdit’, ‘şantaj’ dahil 7 suçtan 9 suç duyurusunda bulundu.

Kaynak:

İstanbul’un Şişli ilçesindeki Maçka Parkı’nda oturan 3 doktorun yanına yaklaşarak laf atan ve elindeki kırık içki şişesiyle doktor Süleyman Dönmezler’in boğazını kesmeye çalışan Emrah Danışman, bir yıl tutuklu kalmasının ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kaynak:

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tekniker olarak görev yapan sağlık memuru, hastane içerisinde göğsünden vurulmuş şekilde bulundu. Hastanenin acil servisine kaldırılan sağlık çalışanı, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Polis olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğunu belirlemek için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Kaynak:

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar