508. Bilgi Şöleni: İran Ermenistan’ı niçin destekliyor? (Canlı yayın) – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • 523’üncü Bilgi Şöleni: Yaşadığımız su sıkıntısı ve su politikalarımız   • 522’nci Bilgi Şöleni: Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi

508. Bilgi Şöleni: İran Ermenistan’ı niçin destekliyor? (Canlı yayın)

Millî Düşünce Merkezi, ara verdiği bilgi şölenini yeniden başlatıyor. 508’inci Bilgi Şölenini, Siyaset Bilimci Arif Keskin ile “İran Ermenistan’ı niçin destekliyor?” konu başlığı ile YouTube sayfası üzerinden canlı olarak gerçekleştirecek.

Millî Düşünce Merkezi, ara verdiği bilgi şölenini yeniden başlatıyor. 508’inci Bilgi Şölenini, Siyaset Bilimci Arif Keskin ile “İran Ermenistan’ı niçin destekliyor? konu başlığı ile YouTube sayfası üzerinden canlı olarak gerçekleştirecek.

7 Ekim 2020 Çarşamba, saat 21.00’de, Millî Düşünce Merkezi YouTube kanalı üzerinden yapılacak olan canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube canlı yayınından seyredebilmek için. (Canlı yayınımızı YouTube üzerinden seyredebilmek için tıklayınız.)

Facebook üzerinden canlı yayınımızı izleyebilmek için. (Canlı yayınımızı Facebook sayfamızdan seyretmek için tıklayınız.)

Konuşmacı: Arif Keskin Siyaset Bilimci

Yönetici: Hakan Paksoy, MDM Genel Başkan Yardımcısı

508’inci Bilgi Şöleninde; Azerbaycan Ermenistan savaşı yaşanırken İran’ın tutumu ve Güney Azerbaycan Türklüğü, İran’ın politikalarını nasıl şekillendiriyor? İran neden Ermenistan’ı destekliyor gibi merak ettiğiniz soruları Arif Keskin, sizler için cevaplandıracak.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!