516’ncı Bilgi Şöleni: Irak ve Suriye’de Türkmenlere neler oluyor? – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • 523’üncü Bilgi Şöleni: Yaşadığımız su sıkıntısı ve su politikalarımız   • 522’nci Bilgi Şöleni: Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi

516’ncı Bilgi Şöleni: Irak ve Suriye’de Türkmenlere neler oluyor?

516’ncı Bilgi Şöleni’mizin konuğu, Dr. Mustafa Ziya ile; “Irak ve Suriye’de Türkmenlere Neler Oluyor?” konu başlığıyla, Türkmenlerin temsilde yaşadıkları zorluklar, dil, kültür ve sosyal alanda karşılaştıkları sorunlar başta olmak üzere, Irak ve Suriye’de yaşanan son gelişmeleri konuşacağız.

Dr. Mustafa Ziya516’ncı Bilgi Şöleni’mizin konuğu, Dr. Mustafa Ziya ile; “Irak ve Suriye’de Türkmenlere Neler Oluyor?” konu başlığıyla, Türkmenlerin temsilde yaşadıkları zorluklar, dil, kültür ve sosyal alanda karşılaştıkları sorunlar başta olmak üzere, Irak ve Suriye’de yaşanan son gelişmeleri konuşacağız.

Bilgi şölenimiz YouTube kanalı ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayımlanacak.

2 Aralık 2020 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Millî Düsünce Merkezi İstanbul Şubesi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için:  (https://www.facebook.com/istanbulmdm/)

Konuşmacı: Dr. Mustafa Ziya

Yönetici: Hakan Paksoy, MDM Genel Başkan Yardımcısı

516’ncı Bilgi Şöleninde; Irak ve Suriye’deki Türkmenlerin dünü, bugünü ve geleceğini konuşmak ve merak edilen sorulara cevap bulmak üzere hepinizi bekliyoruz.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!