520’nci Bilgi Şöleni: Doğu Türkistan Türkleri ne hâlde?

520'nci Bilgi Şöleni'mizin konuğu, Doç. Dr. Ömer Kul ile; “Doğu Türkistan Türkleri ne hâlde?" konu başlığında, Doğu Türkistan'ı konuşacağız.


520’nci Bilgi Şöleni’mizin konuğu, Doç. Dr. Ömer Kul ile; “Doğu Türkistan Türkleri ne hâlde?” konu başlığında, Doğu Türkistan’ı konuşacağız.

Bilgi şölenimiz YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

30 Aralık 2020 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için:  (https://www.facebook.com/istanbulmdm/)

Yönetici: Hakan Paksoy – MDM Genel Başkan Yardımcısı

Programımızın konuğu;

Doç. Dr. Ömer Kul – İstambul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İsa Yusuf Alptekin Vakfı Başkanı

520’nci Bilgi Şöleninde; Doğu Türklerinin durumu nedir? Doğu Türkistan’daki bu zulme dünya neden sessiz? Doğu Türkistan ikinci Endülüs olma yolunda mı? Doğu Türkistan’da bugün tam olarak ne yaşanıyor gibi merak ettiğiniz tüm başlıkları; enine boyuna konuşacağımız programımızda, merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak üzere hepinizi bekliyoruz.

Avatar
Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.