Bilgi Şöleni: Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi ( Türk Keneşi ) (canlı yayın)

507'inci Bilgi Şöleninde; Türk dünyasının çatı kuruluşu niteliğindeki Türk Keneşi'nin (Konseyi), dünü, bugünü ve yarını konuşulacak. Üye ülkelerin yanı sıra Türk dünyasının ve bölgedeki ülkelerin iş birliğini artırmayı amaçlayan konseyin faaliyetleri sizlerle paylaşılacak. 


Millî Düşünce Merkezi, 507. Bilgi Şölenini “Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi konu başlığı ile YouTube sayfası üzerinden canlı olarak gerçekleştirecek.

29 Temmuz  Çarşamba, saat 21.00’de, Millî Düşünce Merkezi YouTube kanalı üzerinden yapılacak olan canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube canlı yayınından seyredebilmek için https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ.

Bilgi şölenimizi Facebook canlı yayınından seyredebilmek için https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi

(Canlı yayınımızı YouTube üzerinden seyredebilmek için tıklayınız.)

(Canlı yayınımızı Facebook sayfamızdan seyretmek için tıklayınız.)

Konuşmacı: Halil Akıncı, Türk Keneşi Eski Sekreteri

Yönetici: Hakan Paksoy, MDM Genel Başkan Yardımcısı

507’inci Bilgi Şöleninde; Türk dünyasının çatı kuruluşu niteliğindeki Türk Keneşi’nin (Konseyi), dünü, bugünü ve yarını konuşulacak. Üye ülkelerin yanı sıra Türk dünyasının ve bölgedeki ülkelerin iş birliğini artırmayı amaçlayan konseyin faaliyetleri sizlerle paylaşılacak.

Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Keneşi-Türk Konseyi) Türk dili ortak çatısı altında birleşen üye ülkelerin yanı sıra Türk dünyasının ve bölge ülkelerinin ekonomiden politikaya, turizmden eğitim ve spora kadar pek çok alanda iş birliğini ve etkinliğini artırmaya yönelik çalışmalar yürütüyor.

 

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.