Genç bir Türk milliyetçisinin gözünden Türk Dünyası izlenimleri – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Genç bir Türk milliyetçisinin gözünden Türk Dünyası izlenimleri

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi’nin gelenekleşen perşembe sohbetlerinin konuğu, Berkan Sözer ile “Genç Bir Türk Milliyetçisinin Türk Dünyası İzlenimleri ” başlığıyla bir söyleşi gerçekleştirilecek.

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi’nin gelenekleşen perşembe sohbetlerinin konuğu, Berkan Sözer ile “Genç Bir Türk Milliyetçisinin Türk Dünyası İzlenimleri “ başlığıyla bir söyleşi gerçekleştirilecek.

YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

18 Mart 2021 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Konuşmacı: Berkan Sözer- Millî Devlet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Yönetici: Gökçe Sevim – Tarih Araştırmaları Sorumlusu

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!