Millî Davamız Kıbrıs ve Doğu Akdeniz (509. Bilgi Şöleni) – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • 523’üncü Bilgi Şöleni: Yaşadığımız su sıkıntısı ve su politikalarımız   • 522’nci Bilgi Şöleni: Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi

Millî Davamız Kıbrıs ve Doğu Akdeniz (509. Bilgi Şöleni)

Emekli Büyükelçi Onur Öymen, canlı yayınlanacak 509. Bilgi Şöleninde “Son seçimler, Millî Davamız Kıbrıs ve Doğu Akdeniz”deki son gelişmeleri değerlendirecek, izleyicilerden gelecek soruları cevaplayacak.

 

509’uncu Bilgi Şöleni’nde Büyükelçi ONUR ÖYMEN, “Son seçimler, millî davamız Kıbrıs ve Doğu Akdeniz konu başlığı ile gelişmeleri değerlendirecek. Bilgi şölenimiz YouTube kanalı ve Facebook üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

14 Ekim 2020 Çarşamba, saat 21.00’de, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube  üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Facebook üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Konuşmacı: Büyükelçi Onur Öymen

Yönetici: Hakan Paksoy, MDM Genel Başkan Yardımcısı

509’uncu Bilgi Şöleninde; Kıbrıs’taki gelişmeleri ve Doğu Akdeniz’deki son gelişmeleri değerlendirecek ve seyircilerden gelecek soruları cevaplayacak.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!