Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)

Milliyetçi camianın üzerinde düşünmekte, tavır göstermekte çok geç kaldığı ve bugün çokça cinayetle sonuçlanan bir konu. Şiddetin mağduru sıralamasında ilk sırada yer alan kadınları, genç ve başarılı kadınlar anlatacak.Söz Konusu’nun 6. Bölümü: Kadın ve Çocuk Şiddetinin Arka Planı başlığı ile gerçekleşecek söyleşimiz, 25 Eylül Cuma, saat 21.00’de YouTube, Facebook ve Twitter sayfamızdan çevrim içi (canlı) olarak yayımlanacak.

Milliyetçi camianın üzerinde düşünmekte, tavır göstermekte çok geç kaldığı ve bugün çokça cinayetle sonuçlanan bir konu. Şiddetin mağduru sıralamasında ilk sırada yer alan kadınları, genç ve başarılı kadınlar anlatacak.

Şiddet bizi nasıl etkiliyor, neyi şiddet saymalı ve şiddete karşı nasıl davranmalıyız? Şiddet nasıl en az seviyeye indirilebilir? Türkiye’nin kanayan yarası şiddet ve çözüm önerilerinin konuşulacağı programın yöneticisi Dr. Öğr. Üyesi ve MİSAK Genel Yayın Yöneticisi Burçin Öner,

konukları;

Beyza Tufan: Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü

Zeynep Ülkü Avcu Pakoğlu: Avukat

Gülcan Havva Eraslan: MDM Genel Yayın Yöneticisi

(Canlı yayınımızı YouTube üzerinden seyredebilmek için tıklayınız.)

(Canlı yayınımızı Facebook sayfamızdan seyretmek için tıklayınız.)

 

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.