“Türk Dünyası: Tarihi ve Kültürel Mirası” konulu konferans - Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Araştırmacı-Yazar Prof. Dr. Nadir Devlet Hayatını Kaybetti   • Yarışma

“Türk Dünyası: Tarihi ve Kültürel Mirası” konulu konferans

Uluslararası Türk Akademisi tarafından “Türk Dünyası: Tarihi ve Kültürel Mirası” konulu uluslararası çevrim içi konferans düzenleniyor.

5 Ocak 2021
Kâmil Engin

 

Merkezi Kazakistan’ın başkenti Nur-Sultan’da bulunan Uluslararası Türk Akademisi (ITA – International Turkic Academy) tarafından 8 Ocak 2021 tarihinde “Türk Dünyası: Tarihi ve Kültürel Mirası” konulu uluslararası çevrim içi konferans düzenleniyor.

Uluslararası Türk Akademisi’nin resmî web sitesinde verilen habere göre, düzenlenecek konferans çerçevesinde Türk Akademisi tarafından yayımlanan “Türk Dünyası: Tarihi ve Kültürel Mirası” adlı tarihî-coğrafî atlasın tanıtımı yapılacak.

Web sitesinde, konferansa ilgili bilgiler paylaşıldı ve ilgi duyan herkesin adı geçen etkinliğe davet etmekten onur duyulduğu bildirildi.

Konferans saati: 15:00 (Nur-Sultan vaktiyle)

Zoom ID: https://us02web.zoom.us/j/88476969270

 

Kaynak: http://twesco.org/tr/2020/12/31/6868/ (05/01/2021)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları