26-27-28-29 Mayıs Türkiye’nin şiddet karnesi

Türkiye'nin şiddet çetelesini tutmaya devam ediyoruz.


Paylaşın:

Afyonkarahisar İli, İhsaniye İlçesi’nde 7  akbaba, zehirli yem ile katledildi.

Kaynak

İstanbul’da özel bir hastanede çalışan Yudum Mert çalıştığı hastanede eşi tarafından katledildi.

Kaynak

İzmir Buca’da markette alışveriş yapan kadının, bir sapık tarafından gizlice fotoğraflarının çekildiği anlar güvenlik kamerası ile görüntülendi. Polis eşkalini belirlediği şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak

Afganistanlı kadın kocasından gördüğü şiddetten kaçmak için Türkiye’ye geldi, fakat kaçak yollarla İstanbul’a gelen cani eşi tarafından hunharca katledildi.

Kaynak

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, eşinden boşanıp ikinci evliliğini yapmak istediğini söyleyen 45 yaşındaki adam, 20 yaşındaki kızı tarafından öldürüldü.

Kaynak

Konya’da şiddet gören kadını kurtarmak isteyen boks antrenörü Orhan Çumralıgil  öldürüldü. Arkadaşı Dündar Kömürcü ise yaralandı.

Kaynak

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde asistan hekim Ertan İskender bir hastanın saldırısına uğrayarak elinden ve belinden yaralandı.

Kaynak

Avcılar’da bir ambulans hasta taşırken kazaya karıştı. Acil hastası olduğunu belirten sağlık ekibi, kazaya karışan karşı tarafın hasarın karşılanması için görüşmek üzere daha sonra ambulans bekleme merkezine gelmesini söyleyerek olay yerinden uzaklaştı. Sağlık ekibi akşam saatlerinde ambulans bekleme merkezinde karşı tarafın saldırısına uğradı.

Kaynak

Küçükçekmece’de bir sapık, bir kız çocuğuna market içerisinde tacizde bulundu.

Kaynak

Düzce’de kendisini ziyarete gelen 11 yaşındaki torununun durumundan şüphelenerek hastaneye götüren anneanne, çocuğun hamile olduğunu öğrendi. Çocuğun ifadesi üzerine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen annesinin birlikte yaşadığı H.Ç. gözaltına alındı.

Kaynak

Burdur’da  “Türkiye’nin Maldivleri” olarak bilinen ve NASA’nın “Ayakkabıyla bile girilmemeli” dediği Salda Gölü’nde Millet Bahçesi  yapıldığı kısımdaki kumların ve gölün rengi değişti.

Kaynak

Marmara Denizi’nde görülen müsilaj ile ilgili Değişen Oşinografik Şartlarının İzlenmesi Projesi’nin Başkanı Hidrobiyolog Levent Artüz, bazı açıklamalarda bulundu: “Bu münferit bir olay değil, bir zincir, bir sonuç. Bundan sonra da böyle anomaliler göreceğiz. Marmara Denizi 1989 yılında öldü. Gördüğümüz, bir cesedin çürümesidir. Müsilajı kavrayabilmek için bu olgunun tarihine bakmalıyız” dedi.

Kaynak

Esenyurt’ta kot taşlama atölyesinin borularının patlamasıyla mavi renkli atık suyun sokağa bırakıldığı belirtildi. Atık suyun iş yerlerine aktığı belirten bir kişi, sokak köpeklerinin bu sudan içerek öldüğünü söyledi.

Kaynak

 

 

 

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar