502. Bilgi Şöleni – Suriye ve Irakta’ki son gelişmeler

24 Haziran 2020 Çarşamba günü YouTube üzerinden gerçekleştirdiğimiz bilgi şölenimizde Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk'ü konuk ettik. Suriye ve Irak'taki son gelişmeleri konuştuk. Yayınımızı YouTube üzerinden izleyebilmek için haber metninde paylaşılan bağlantıyı kullanabilirsiniz.


24 Haziran 2020 Çarşamba günü YouTube üzerinden gerçekleştirdiğimiz bilgi şölenimizin tekrarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

502. Bilgi Şöleni’nin bu haftaki konuğu Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk’tü. Kendisiyle Suriye ve Irakta’ki gelişmeleri konuşurken bölgenin şekillenmesi ve sıcak çatışmaların arkasındaki ABD rolünü konuştuk. Solmaztürk, hatıralarından da yola çıkarak aktardığı bilgiler ile bilinmeyen konulara ışık tuttu. Millî Düşünce Merkezi yayına özel olarak ilk defa aktardığı bilgiler ile de hafızamızdaki bilgileri tazelerken, yayın esnasında gelen soruları da etraflıca cevapladı.

Yayına izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi Şölen’lerimizdeki birbirinden kıymetli konuklarımız ile yaptığmız söyleşilerden anında haberdar olmak ve canlı yayına katılmak için YouTube üzerinden abone olabilir ve bildirimleri açabilirsiniz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar