504. Bilgi Şöleni – 2. Yılında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi

08 Temmuz 2020 Çarşamba günü YouTube üzerinden gerçekleştirdiğimiz bilgi şölenimizde Vali ve Eski Milletvekili Nuri Okutan'ı konu ettik. Kendisiyle 2. Yılında CHS'ni konuştuk. Yayınımızı YouTube üzerinden izleyebilmek için haber metninde paylaşılan bağlantıyı kullanabilirsiniz.


08 Temmuz 2020 Çarşamba günü YouTube üzerinden gerçekleştirdiğimiz bilgi şölenimizin tekrarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

504. Bilgi Şöleni’mizin konuğu Vali ve Eski Milletvekili Nuri Okutan’dı.

2. yılında Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi Türkiye’yi nasıl etkiledi, bu yeni sistem Türkiye’yi nereye götürüyor? Tüm yönleriyle Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi’nin artı ve eksileri nelerdir soruları üzerine sohbet ettik.

Yayını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi Şölen’lerimizdeki birbirinden kıymetli konuklarımız ile yaptığmız söyleşilerden anında haberdar olmak ve canlı yayına katılmak için YouTube üzerinden abone olabilir ve bildirimleri açabilirsiniz.

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.