505. Bilgi Şöleni – 15 Temmuz’un 4. Yılında Türkiye

15Temmuz 2020 Çarşamba günü YouTube üzerinden gerçekleştirdiğimiz bilgi şölenimizde (E) Tümgeneral Ahmet Yavuz'u konuk ettik. Kendisiyle 15 Temmuz'un 4. Yılında Türkiye'yi konuştuk. Yayınımızı YouTube üzerinden izleyebilmek için haber metninde paylaşılan bağlantıyı kullanabilirsiniz.


15Temmuz 2020 Çarşamba günü YouTube üzerinden gerçekleştirdiğimiz bilgi şölenimizin tekrarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

505. Bilgi Şöleni’mizin bu haftaki konuğu (E) Tümgeneral Ahmet Yavuz’du. Kendisi ile 15 Temmuz’un 4. Yılında Türkiye’yi konuştuk.

Yayının genel akışı içerisinde olaylara öncelikle geniş bir çerçeveden bakmak gerektiğini ifade eden Tümgeneral Ahmet Yavuz, 15 Temmuz’a gelinceye kadar geçen sürenin nasıl geliştiğini anlattı. Konuşmasının 2. bölümününü 15 Temmuz günü yaşanılanlara ayırdıktan sonra 3. bölümde ise 15 Temmuz sonrasını anlattı. Zaman zaman kendi gözlem ve anılarını da anlattığı yayında izleyicilerimizden gelen soruları da cevapladı.

Yayını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi Şölen’lerimizdeki birbirinden kıymetli konuklarımız ile yaptığmız söyleşilerden anında haberdar olmak ve canlı yayına katılmak için YouTube üzerinden abone olabilir ve bildirimleri açabilirsiniz.

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.