507. Bilgi Şöleni- Türk Dili Konuşan Ülkeler İş birliği Konseyi (Türk Keneşi) – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • 523’üncü Bilgi Şöleni: Yaşadığımız su sıkıntısı ve su politikalarımız   • 522’nci Bilgi Şöleni: Türkiye’nin Suriyeli sığınmacılar meselesi

507. Bilgi Şöleni- Türk Dili Konuşan Ülkeler İş birliği Konseyi (Türk Keneşi)

29Temmuz 2020 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz Bilgi Şöleni’mizde (E) Büyükelçi Halil Akıncı’yı konuk ettik. Kendisiyle Türk Konseyi’ni konuştuk. Yayını izlemek için ekteki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

1 Ağustos 2020

29Temmuz 2020 Çarşamba günü YouTube kanalımız ve Facebook sayfamızdan canlı olarak yayınlanan Türk Dili Konuşan Ülkeler İş Birliği Konseyi (Türk Keneşi) isimli Bilgi Şöleni’mizi izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

507. Bilgi Şöleni’mizin bu haftaki konuğu (E) Büyükelçi Halil Akıncı’ydı. Kendisi ile Türk Konseyi’nin kuruluşunu ve faaliyetlerini konuştuk.

Yayınımızda Türk Dünyası’ndaki gelişmeler çerçevesinde Türk Konseyi’nin kuruluşu ve yaptığı çalışmalar ele alındı. Tarihimizin önemli simaları ile yaşadığı anılarını anlatan Sayın Akıncı, Kurucu Genel Sekreter olarak Türk Konseyi’nin vizyon ve misyonunu da aktardı.

Yayını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi şölenlerimizden, Söz Konusu programlarımızdan ve gündem özel yayınlarımızdaki birbirinden kıymetli konuklarımız ile yaptığmız söyleşilerden anında haberdar olmak ve canlı yayına katılmak için YouTube üzerinden abone olabilir ve bildirimleri açabilirsiniz.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!