517’nci Bilgi Şöleni: Çin’in Yeni İpek Yolu Projesi ve Doğu Türkistan (canlı yayın)

517'nci Bilgi Şöleni'mizin konukları, Prof. Dr. Konuralp Ercilasun ve Doç. Dr. Erkin Ekrem ile; “Çin'in Yeni İpek Yolu Projesi ve Doğu Türkistan" konu başlığında, bölgede ve Türkiye'de yaşanan son gelişmeleri konuşacağız.


517’nci Bilgi Şöleni’mizin konukları, Prof. Dr. Konuralp Ercilasun ve Doç. Dr. Erkin Ekrem ile; “Çin’in Yeni İpek Yolu Projesi ve Doğu Türkistan” konu başlığında, bölgede ve Türkiye’de yaşanan son gelişmeleri konuşacağız.

Bilgi şölenimiz YouTube kanalı ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayımlanacak.

9 Aralık 2020 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Millî Düsünce Merkezi İstanbul Şubesi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için:  (https://www.facebook.com/istanbulmdm/)

Yönetici: Hakan Paksoy, MDM Genel Başkan Yardımcısı

Programımızın konukları;

Prof. Dr. Konuralp Ercilasun     

Doç. Dr. Erkin Ekrem

517’nci Bilgi Şöleninde; Doğu Türkistan’da neler oluyor? Çin’in yeni İpek Yolu projesi bölgede ve dünyada ne tür değişimlere yol açıyor? Çin ve Doğu Türkistan’ın dünü, bugünü ve geleceği gibi merak edilen sorulara cevap bulmak üzere hepinizi bekliyoruz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar