ABD’YE DUA, PKK’YA ŞEFKAT, ESAD’A LANET

Suriye Devlet Başkanı Esad’ın sonu için biçtiği takvim gerçekleşmedikçe öfkesi kabarıyor. Ülkenin sorunları arşa ulaşmış, o hala Esad’la kavga ediyor. Geldiği son nokta Esad’ın Müslümanlığını sorgulamak. Bayram ve Cuma namazı sırasında Esad’ın cami bombalattığını öne sürüp, şunları söyledi: “Burada bir vahşet var, bir cinayet var ve bu vahşet, cinayet bayram demeden. İşte bayramda güya silahlar […]


Suriye Devlet Başkanı Esad’ın sonu için biçtiği takvim gerçekleşmedikçe öfkesi kabarıyor. Ülkenin sorunları arşa ulaşmış, o hala Esad’la kavga ediyor.

Geldiği son nokta Esad’ın Müslümanlığını sorgulamak. Bayram ve Cuma namazı sırasında Esad’ın cami bombalattığını öne sürüp, şunları söyledi:

“Burada bir vahşet var, bir cinayet var ve bu vahşet, cinayet bayram demeden. İşte bayramda güya silahlar susacaktı, ateşkes yapılacaktı. Ne ateşkes oldu, ne silahlar sustu. Bayramda da cuma namazlarında da camiler bombalandı. Cuma namazı… Zerre kadar sende, bu noktada İslami ve insani hassasiyet yok. İçerde herkes cuma namazında, sen orayı bombalıyorsun. Ondan sonra da utanmadan, sıkılmadan: ‘Ben de Müslümanım.’ diyorsun.”

Irak’ta camileri bombalayan, Afganistan’da Kuran-ı Kerim yakan ABD askerlerinin “evlerine sağ-salim dönmeleri” için dua et…

PKK büyük katliamlara imza atarken, “Hele bir Ramazan, bayram geçsin görüşürüz” de…

Irak’ta Şii Camini bombalatmaktan yargılanan Devlet Başkan Yardımcısı Haşimi’ye Türkiye’de koruma zırhı sağla…

Mekke ve Medine’de Osmanlı eserlerini yerle bir eden Suudi Arabistan karşısında sus-pus ol…

Çin’in, Doğu Türkistan’daki Türk-Müslümanların oruç tutmasını yasaklamasını duyma-görme,

Esad’a gelince: “Sen ne biçim Müslümansın?” diye hesap sor.

Yapma be Usta, olmuyor!..

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.