Usta Çırak: on ikinci bölüm üç kuşağın gözünden Başbuğ Alparslan Türkeş – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Usta Çırak: on ikinci bölüm üç kuşağın gözünden Başbuğ Alparslan Türkeş

Bahadırhan Dinçaslan’ın sunuculuğunu yaptığı, Prof. Dr. İskender Öksüz’ün daimi konuk olarak katıldığı Türkiyem TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Usta-Çırak programının 4 Nisan 2019  tarihinde yayımlanan on ikinci bölümünde Başbuğ Alparslan Türkeş üç kuşağın gözünden anlatılıyor.

11 Nisan 2019

Bahadırhan Dinçaslan’ın sunuculuğunu yaptığı, Prof. Dr. İskender Öksüz’ün daimi konuk olarak katıldığı Türkiyem TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Usta-Çırak programının 4 Nisan 2019  tarihinde yayımlanan on ikinci bölümünde vefatının 22. yıl dönümünde Başbuğ Alparslan Türkeş üç kuşağın gözünden anlatılıyor. Bu haftaki programa konuk olarak Türkiyem TV yönetim kurulu üyesi ve eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Mustafa Hakan Ünser de katılıyor.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!