Azarbaycan var olsun, Cavadbey azad olsun – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Azarbaycan var olsun, Cavadbey azad olsun

Türkçü yazar Rahim Cavadbeyli, İran’a iade edilmek üzere Van’da kampta tutsaktır. İran onu Türkçülük suçundan isterken Birleşmiş Milletler korunan mülteci statüsü vermiştir. Dört milyon Suriyeli Arap kaçağa kucak açan Türkiye bir Türk’ü kanunu çiğneyerek tutuyor. Türk ve Türkçü olduğundan mı?

21 Kasım 2018

İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in 20.11.2018 tarihinde TBMM grup toplantısındaki Rahim Cavadbeyli konuşması.

Türkçü yazar Rahim Cavadbeyli, İran’a iade edilmek üzere Van’da kampta tutsaktır. İran onu Türkçülük suçundan idam etmek için isterken Birleşmiş Milletler Cavadbeyli’ye korunması gereken mülteci statüsü vermiştir. Dört milyon Suriyeli Arap kaçağa kucak açanlar bir Türk’ü kanunu çiğneyerek . Türk ve Türkçü olduğundan mı tutuyor?

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!