Azerbaycan Yükseliş Partisi’ne Ziyaret

Milli Düşünce Merkezi Genel Başkanı Hakan Paksoy, Kafkas Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Hasan Oktay ile Siyasi ve Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Sinan Demirtürk, Azerbaycan Yükseliş Partisi’nin (AYP) davetlisi olarak Bakü’ye gitti. Partinin merkez ofisini ziyaret eden heyet, “21 Azer hareketinin bugünden görünümü: Ulusal özerklik mi, bağımsızlık mı?” konulu tarihi-ideolojik yuvarlak masa toplantısına katıldı. AY Parti […]


Paylaşın:

Milli Düşünce Merkezi Genel Başkanı Hakan Paksoy, Kafkas Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Hasan Oktay ile Siyasi ve Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Sinan Demirtürk, Azerbaycan Yükseliş Partisi’nin (AYP) davetlisi olarak Bakü’ye gitti. Partinin merkez ofisini ziyaret eden heyet, “21 Azer hareketinin bugünden görünümü: Ulusal özerklik mi, bağımsızlık mı?” konulu tarihi-ideolojik yuvarlak masa toplantısına katıldı.

AY Parti Genel Başkanı Anar Esadlı, heyeti ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, davetlerine icabet edip toplantıya konuşmaları ile katkı sağladıkları için konuklarına teşekkür plaketi takdim etti. Misafirlere, AY Partili gençlerin, gençlik manifestosu “Başla” odasının tanıtılması ve manifesto hakkında bilgi verilmesinin ardından, samimi sohbete çay sofrasında devam edildi.

AY Parti ziyaretinin ardından, heyet, Şehitler Hıyabanı ve Ebulfez Elçibey’in mezarını da ziyaret etti.    

 

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar