“Balkanlar Uzaktan Öğretim Ders Destek Sistemi” başlıyor – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız   • Bütün bilinmeyenleriyle varlık fonu

“Balkanlar Uzaktan Öğretim Ders Destek Sistemi” başlıyor

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliğiyle Balkanlarda yaşayan öğrencilere ücretsiz eğitim verilecek.

27 Aralık 2020
Esra Çam

 

Balkanlar Uzaktan Öğretim Ders Destek Sistemi başlıyor

YTB ve Onsekiz Mart Üniversitesi’nin ortak projesiyle birlikte Balkanlar’da yaşayan Türkçe eğitim alan öğrencilerin akademik ve mesleki gelişimlerine katkı sunmak amacıyla çevrim içi eğitim verilecek. Eğitim, ilkokuldan liseye kadar olan öğrencileri kapsıyor. İlk ders 11 Ocak 2021’de başlayacak.
Bu sistemle öğrenciler; Türkçe, matematik, fizik, kimya, kodlama, biyoloji ve daha birçok dersi çevrim içi ve hiçbir ücret ödemeden alabilecek.
(Kaynak: http://www.yenibalkan.com/tr/egitim/balkanlar-uzaktan-ogretim-ders-destek-sistemine-basvurular-devam-ediyor 23.12.2020)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları